ZAiKS

Prawa autorskie

Egzemplarze nie przeznaczone do dalszej sprzedaży. Wszelkie prawa autorskie i pokrewne zastrzeżone. Kopiowanie, wypożyczanie i publiczne odtwarzanie utworów bez zezwolenia jest zabronione.

Firma Art-SongStyle oraz Twórca styli, zastrzegają sobie wyłączne prawo do akompaniamentów przez nich stworzonych. Zabronione jest umieszczanie styli na portalach i stronach www typu: chomikuj, wrzuta, wrzucacz oraz wszelkich innych skąd można by je pobrać do użytku bez wiedzy producenta. Każdy styl oznaczony jest kodem firmowym plik STYLE FILE jest przez nas kodowany, co umożliwia w szybki sposób weryfikację komu sprzedaliśmy dany plik. Kod jest nie do wykrycia i usunięcia.

Licencja - oświadczamy, że wszystkie pliki ( STYLE ) są własnością firmy ART-SONGSTYLE. Na sprzedaż w/w produktów posiadamy stosowne licencje ZAIKS. Zastrzegamy sobie wszelkie prawa do oferowanych plików.

Wszystkie akty piractwa dotyczące bezpośrednio działalności ART-SONGSTYLE chomik,wrzuta,wrzucacz, fora, wymiany, itp.będą tępione z pełną determinacją i najwyższą surowością!